- HP_INC.

Цена
€57 15 / 111 78 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 951XL - High Yield - yellow - original - ink cartridge - for Officejet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8600, 8600 N911a, 8610, 8615, 8620, 8625, 8630
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Ensure dependable, high-quality results with every print
- Make a strong impression with professional color documents and outstanding color vibrancy
- Print professional color for up to 50% lower cost per page compared with laser
- Print with cartridges that are designed to conserve resources
| General | |
|---|---|
| Shipping Weight | 0.1 kg |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Yellow |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 1500 pages |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet Pro 251dw, 276dw MFP, 8100 ePrinter, 8100 ePrinter N811a, 8600 N911a, 8600 Plus N911g, 8600 Premium N911n, 8610, 8615, 8616, 8620, 8625, 8630, 8640 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Marketing Description | Rely on HP for professional color for up to 50% less cost per page compared with laser printers. The HP Officejet 951 ink cartridges meet all your business printing needs, producing laser-quality documents and brochures that resist water and fading. Print |
| Marketing Description | Rely on HP for professional color for up to 50% less cost per page compared with laser printers. The HP Officejet 951 ink cartridges meet all your business printing needs, producing laser-quality documents and brochures that resist water and fading. Print |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 0.1 kg |
| Colour | Yellow |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Yellow |
| Yield | Up to 1500 pages |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Officejet Pro 251dw, 276dw MFP, 8100 ePrinter, 8100 ePrinter N811a, 8600 N911a, 8600 Plus N911g, 8600 Premium N911n, 8610, 8615, 8616, 8620, 8625, 8630, 8640 |
| Yield | Up to 1500 pages |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Officejet Pro 251dw, 276dw MFP, 8100 ePrinter, 8100 ePrinter N811a, 8600 N911a, 8600 Plus N911g, 8600 Premium N911n, 8610, 8615, 8616, 8620, 8625, 8630, 8640 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Weight | 0.1 kg |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 1500 страници |
| Обем (ml) | 14.5 мл |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8000 серия |
| OEM код | CN048AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.10кг |
Оригинален мастилен касет HP 951XL – Жълт, Висок капацитет, 1500 страници
Получете ярки и постоянни жълти отпечатъци с оригиналния мастилен касет HP 951XL. Проектиран за HP Officejet принтери, този касет с висок капацитет осигурява до 1500 страници, намалявайки честотата на смяна и гарантирайки професионално качество.
Ключови Предимства
- Висок страничен добив – Отпечатва до 1500 страници на касет, идеален за натоварени офиси.
- Оригинално качество HP – Надеждни, устойчиви на размазване отпечатъци с живи цветове.
- Лесен монтаж – Проста инсталация без инструменти за безпроблемна подмяна.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) | 1500 страници |
| Тип касет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Багрилно |
| OEM код | CN048AE |
| Съвместима серия принтери | HP Officejet |
Какво има в кутията
- 1 x Оригинален мастилен касет HP 951XL Жълт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





